workshop

Od ponad dziesięciu lat spotykamy się na wyprawach, warsztatach i twórczych plenerach oddając się naszej fotograficznej pasji. Wygrzewaliśmy się już w termalnych źródłach Islandii, przemierzaliśmy meandry weneckiego Canale Grande. Byliśmy w Lizbonie, Amsterdamie, Berlinie, Rzymie, Barcelonie, na Sycylii, Sri Lance i w Nowym Jorku.

Nadrzędnym celem naszych spotkań jest poszerzanie praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu Fotografii, esencją zaś spotkanie ludzi dzielących tą samą pasję. Wspólnie znosimy trudy podróży, wymieniamy doświadczenia, poszerzamy horyzonty, a wszystko po to, by nadać naszym fotografiom nowych znaczeń i dodać im odrobiny urody.

Niezależnie od wieku i posiadanych umiejętności, warsztaty inspirują, wskazują nowe ścieżki, pobudzają ukryty potencjał, zaspokajają ciekawość i osobiste aspiracje. Zapraszam zarówno początkujących jak i doświadczonych, pamiętających jeszcze zapach utrwalacza.

W naszych działaniach, skupiamy się na reportażu, szeroko rozumianym dokumencie oraz fotografii ulicznej. Dużą wagę przywiązujemy do portretu. Pogłębiamy wiedzę z zakresu edycji, budujemy autorskie opowieści, poznając przy tym tajniki programu Adobe Lightroom.

Warsztaty fotograficzne Open Your Eyes od lat wspiera Fujifilm Polska.

Wybrane prace warsztatowe, kliknij aby obejrzeć: