workshop

Od ponad dziesięciu lat spotykamy się na plenerach, warsztatach i twórczych spotkaniach oddając się naszej fotograficznej pasji. Wygrzewaliśmy się już w termalnych źródłach Islandii, poznawaliśmy meandry weneckiego Canale Grande, byliśmy w Lizbonie, Amsterdamie, Berlinie, Rzymie, Barcelonie, na Sycylii, Sri Lance i w Nowym Jorku.

Nadrzędnym celem naszych spotkań jest poszerzanie praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu Fotografii, esencją zaś spotkanie ludzi dzielących tą samą pasję. Wspólnie znosimy trudy podróży, wymieniamy doświadczenia, poszerzamy horyzonty, a wszystko po to by nadać naszym fotografiom nowych znaczeń i dodać im odrobinę urody.

Niezależnie od wieku i posiadanych umiejętności, warsztaty inspirują, wskazują nowe ścieżki, pobudzają ukryty potencjał, zaspokajają ciekawość i osobiste aspiracje. Zapraszam zarówno początkujących jak i doświadczonych pamiętających jeszcze zapach utrwalacza.

W naszych działaniach, skupiamy się na fotografii ulicznej oraz na szeroko rozumianym dokumencie i reportażu. Dużą wagę przywiązujemy do portretu. Pogłębiamy wiedzę z zakresu edycji, budujemy autorskie opowieści, poznając przy okazji tajniki Adobe Lightroom.

Warsztaty fotograficzne Open Your Eyes od lat wspiera Fujifilm Polska.

Wybrane projekty warsztatowe, kliknij aby obejrzeć: