workshop

Jesienne warsztaty fotograficzne Berlin Street Photo 10-15 września 2019.
Kliknij by pobrać pdf, gdzie znajdziesz wszelkie informacje.

Od ponad dziesięciu lat podróżujemy, spotykamy się na plenerach, warsztatach i twórczych spotkaniach oddając się naszej fotograficznej pasji. Wygrzewaliśmy się w termalnych źródłach Islandii, poznawaliśmy meandry weneckiego Canale Grande, byliśmy w Lizbonie, Berlinie, Rzymie, Barcelonie, na Sycylii, na Sri Lance i w Nowym Jorku.

Nadrzędnym celem naszych spotkań jest poszerzanie praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu Fotografii, esencją zaś spotkanie ludzi dzielących podobną pasję. Wspólnie znosimy trudy podróży, wymieniamy doświadczenia, a wszystko po to by nadać naszym fotografiom nowych znaczeń i dodać im odrobinę urody.

Niezależnie od wieku i posiadanych umiejętności, warsztaty inspirują, wskazują nowe ścieżki, pobudzają ukryty potencjał, zaspokajają ciekawość i osobiste aspiracje. Zapraszam zarówno początkujących jak i doświadczonych pamiętających zapach fotograficznej ciemni.

W naszych działaniach, skupiamy się na fotografii ulicznej oraz na szeroko rozumianym dokumencie i reportażu. Dużą wagę przywiązujemy do portretu. Pogłębiamy wiedzę z zakresu edycji, budujemy autorskie opowieści, poznając przy tym tajniki Adobe Lightroom.

Warsztaty fotograficzne Open Your Eyes wspiera Fujifilm Polska.

* * *

Przykłady warsztatowej pracy, wystarczy kliknąć:

Berlin 2016
Venice 2013
Sicily 2015
Barcelona 2014
Venice 2014
Sicily 2016
Berlin 2016
Venice 2017