WARSZTATY

OPEN YOUR EYES.PL – WARSZTATY FOTOGRAFICZNE – KLIKNIJ BY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

Od ponad dziesięciu lat spotykamy się na plenerach, warsztatach i twórczych spotkaniach oddając się naszej wspólnej fotograficznej pasji. Wygrzewaliśmy się już w termalnych źródłach Islandii, poznawaliśmy meandry weneckiego Canale Grande, byliśmy w Lizbonie, Berlinie, Rzymie Barcelonie na Sycylii w Nowym Jorku i Atlantic City.

Nadrzędnym celem naszych spotkań jest poszerzanie praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu Fotografii, esencją zaś spotkanie ludzi dzielących podobną pasję. Wspólnie podróżujemy, wymieniając doświadczenia, po to by nadać naszym fotografiom nowe znaczenia i dodać im odrobinę urody.

Niezależnie od wieku czy posiadanych umiejętności, nasze warsztaty inspirują, wskazują nowe ścieżki, pobudzają ukryty potencjał, zaspokajają ciekawość i osobiste aspiracje. Zapraszamy zarówno początkujących jak i doświadczonych, niejednokrotnie pamiętających zapach fotograficznej ciemni.

Fotografując w podróży, skupiamy się przede wszystkim na fotografii ulicznej oraz dokumencie. Dużą wagę przywiązujemy także do portretu. Każdego dnia, przeglądając nasze fotografie, pogłębiamy wiedzę z zakresu edycji, budujemy autorskie opowieści, dodatkowo poznając tajniki programu Adobe Lightroom.

Całości dopełnia dobra zabawa, lokalna kuchnia, do której lubimy „zajrzeć” oraz kieliszek czerwonego wina.

image description